Український форум
Пошук | Статистика | Список користувачів Форуми | Календарі | Альбоми |
Ви ввійшли як гість. ( ввійти | зареєструватися )

Причепити Отримання реєстраційної карти (GNIB)
Перейти на сторінку: 1
Перегляд сторінки 1 [50 повідомлень на сторінці]
Попередня тема :: Наступна тема
   Важливо -> Все іншеФормат повідомлення

denys
Відправлено 2012-09-05 11:04 (#904)
Тема: Отримання реєстраційної карти (GNIB)

Member

Місцезнаходження: Ireland
Якщо ви приїхали, в Ірландію більш ніж на 3 місяці, і ви не є громадянином Європейського Союзу (ЄС), Європейського економічного простору (ЄЕП) чи Швейцарії, Вам необхідно зареєструватися в Імміграційній службі.

Після реєстрації в імміграційній службі, вам буде виданe свідоцтво(так звана GNIB карта). Кількість часу, необхідна для видачі карти залежить від форми оплати. Зазвичай у щойно прибувших людей ще немає карти місцевого банку, тому найчастіше оплата відбувається через касу в банку. Після заповнення документів офіцер видає квитанцію яку можна оплатити в найближчому відділенні банку. В даному випадку строк видачі карти буде 1 тиждень після здійснення проплати. Для отримання інформації щодо готовності карти можна зателефонувати в імміграційний офіс.

Свідоцтво про реєстрацію (GNIB карта) за розмірами як кредитна карта і включає в себе ваше ім'я, адресу, фотографію та інформацію про місце проживання. Також ви отримаєте штамп у паспорті, який визначає тривалість і умови вашого перебування в Ірландії. При зміні місця проживання необхідно сповістити імміграційну службу про нове місце проживання.

Дані необхідні для реєстрації:
• Повне ім'я та стать
• Громадянство, як і коли ви отримали його і якщо є то попереднє громадянство.
• Дата і місце народження
• Професія або рід занять
• Докладна інформація про те коли, де і як ви прибули до Ірландії
• Адреса в Ірландії
• Адреса поза межами Ірландії
• Фотографія (буде зроблена на місці)
• Підпис
• Ви повинні мати при собі паспорт або інший документ, що засвідчує вашу особу.
• Ви повинні також мати при собі документи які засвідчують дозвіл на перебування в Ірландії, наприклад грінкард.

Протягом реєстрації офіцер може також попросити Вас надати відбитки пальців і задати додаткові питання.
Вартісь реєстраціі 150 євро.

Пошук офісів іміграційної служби за місцем проживання
Домашня сторінка імміграційного бюро

Даний пост був написаний на основі власного досвіду. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті citizensinformation.ie в розділі Registration of non-EEA nationals in Ireland
Якщо вам здалося, що інформація є недостовірною або неточною буду вдячний за виправлення або доповнення.

Верх сторінки Низ сторінки
max
Відправлено 2012-09-06 06:22 (#910 - в відповідь на #904)
Тема: RE: Отримання реєстраційної карти (GNIB)

Veteran

100100
Щось я тут не второпав, чхи можна зараз на місці отримати цей дозвіл? Раніше я саме так і робив, без усяких там квитанцій та очікувань. Оплату приймали Кредитними/Дебітними картками, а спочатку навіть готівкою. Чи там приймали Банк Драфт чи Постал Ордер - не пам'ятаю. В них там завжди була плутанина з методами оплати, бо на ГНІБ картку і на візу вони чомусь постійно відрізнялися. Можливо і навмисно. Такий собі Céad míle fáilte. Ну з пальцями, підозрюю, зараз без варіантів. Тобто, це обов'язково для не ЕУшників & Ко (Норвегія, Швейцарія і т.д.). Невже можна відкупитися??
denys
Відправлено 2012-09-06 06:31 (#911 - в відповідь на #904)
Тема: Re: Отримання реєстраційної карти (GNIB)

Member

>>Щось я тут не второпав, чхи можна зараз на місці отримати цей дозвіл?
при оплаті картою так, можна

зараз можна заплатити карткою або банківьским giro інших форм оплати немає. готівку не прйимають. при оалаті giro чекати треба тиждень.

>Невже можна відкупитися??
в мене пальці відкатали, але офіційна дока каже що це опціонально.
Перейти на сторінку: 1
Перегляд сторінки 1 [50 повідомлень на сторінці]
Перейти на форум :
Шукати на цьому форумі
Версія для друку
Відправити лінк на імейл

(Видалити всі кукіс цього сайту)
Працює MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2017 PD9 Software