Український форум
Пошук | Статистика | Список користувачів Форуми | Календарі | Альбоми |
Ви ввійшли як гість. ( ввійти | зареєструватися )

Зїздив у відпустку в Україну.
Перейти на сторінку: 1
Перегляд сторінки 1 [50 повідомлень на сторінці]
Попередня тема :: Наступна тема
   Україна -> РізнеФормат повідомлення

Chornyy
Відправлено 2010-08-04 05:44 (#837)
Тема: Зїздив у відпустку в Україну.

Member

Місцезнаходження: Ireland
А зараз думаю кращеб неїздив. Враження важкі і гнітючі. Дороги все такіж розбиті, машини викидають дим від яакого не можливо дихати, щоб проїхати від кордону до дому треба 100 разів заплатити голодній інспекції , а якщо нехочещ платата на місці то вони висилають папери пізніше ніж 15 днів і тобі треба платити подвійну суму бо " невчасно заплатив". Простій людині треба платити хабарі на кожному кроці. Поняття -совість,чесність,справедливість- вже викликають у людей психозний сміх. Це сміх бідних людей, які мусять жити в тяжкому запасі гниття яке видає корупція, зжираючи чергову суму грошей забрану у робочого люду. Перед іноземцями які їхали зімною мені було соромно всю дорогу настільки що думав мені шкіра з обличчя злізе.
Верх сторінки Низ сторінки
max
Відправлено 2010-08-04 15:28 (#838 - в відповідь на #837)
Тема: RE: Зїздив у відпустку в Україну.

Veteran

100100
Місцезнаходження: Ireland
Згоден, прогресу немає, скоріше навпаки. Не знаю, що будемо робити через два роки, коли до нас рвонуть тисячі іноземних туристів на Чемпіонат Європи. Пам'ятаю, як я радів коли нас вибрали і запрошував всіх знайомих до нас. А зараз думаю, мабуть якщо хтось і приїде, то мені буде соромно. Патріотизм - патріотизмом, але, боюся, краще б у нас не було такої знаменної події, а то як потім людям в очі дивитися... Хоча, відверто кажучи, лицемірна Європа сама багато в чому винна, бо всі потуги Ющенка якось наблизитися обрубувала на корені. А Януковичу посміхається і обіцяє набагато більше, щоправда робити так нічого й не робить. Тож за Європу теж доводиться червоніти. Тож з одного боку, ніби й Україна сама винна, що у ній все так кепсько, а з іншого і Європі є що закинути, бо про якесь Косово, населення якого лише трохи перевищує Дублін і яке більшість країн світу навіть не визнають за суверенну державу, вона більше турбується ніж про країну з майже 50-ти мільйонним населенням і тисячолітньою історією. Точно як в тому прислів'ї: Чого Іван дурний - бо бідний, а чого Іван бідний - бо дурний.
Верх сторінки Низ сторінки
Перейти на сторінку: 1
Перегляд сторінки 1 [50 повідомлень на сторінці]
Перейти на форум :
Шукати на цьому форумі
Версія для друку
Відправити лінк на імейл

(Видалити всі кукіс цього сайту)
Працює MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2017 PD9 Software