Український форум
Пошук | Статистика | Список користувачів Форуми | Календарі | Альбоми |
Ви ввійшли як гість. ( ввійти | зареєструватися )

Щось потрібно змінювати
Перейти на сторінку: 1
Перегляд сторінки 1 [50 повідомлень на сторінці]
Попередня тема :: Наступна тема
   Життя -> Зустрічі й знайомстваФормат повідомлення

zarichanyn
Відправлено 2009-10-19 03:31 (#784)
Тема: Щось потрібно змінювати

Member

Місцезнаходження: Ireland
Привіт усім.Я вперше пишу на форумі.Дивує повна пасивність наших земляків,aле окрім того кілька закликів до якихось активніших дій я перечитав,вибачте якщо не є об єктивний.Хотів би підняти питання про те,що усіх нас би повинно було торкатись-це робота нашого посольства в Ірландіі.Мені не так часто доводилось там бувати,але при цьому я відчував дискомфорт та внутрішнтй сором за Украіну,причому зі зміною консула ці почуття чомусь посилились.Відсутність поваги та зверхнє ставлення чомусь домінують,відсутніть кого-небуть на місці нічим не пояснюється,це при тому,що робочі години обмежені,а декому з нас приходиться іхати чималу дорогу,це місце де б нам повинні допомагати порадою та словом,але після відвідин почуваєш себе приниженим.Я вже не оди рік ізджу по різних краінахі зі заздрістю дивлюсяяк проходять у себе паспортний контрооль чехи,вегри,поляки,ірландці та інші-невже ми гірші.Може в наших силах хоча б щось зробити,щоб наші чиновники-бюрократи зрозуміли-для чого вони тут і хто ми такі.Інакше нам ще довго прийдеться терпіти і злитись хіба що на себе.
Верх сторінки Низ сторінки
zarichanyn
Відправлено 2009-10-20 02:30 (#786 - в відповідь на #784)
Тема: Re: Щось потрібно змінювати

Member

Мабуть все це мені лише наснилось,невже у всіх протилежна думка про роботу нашого посольства?Хто небудь напишіть,що це не так.
max
Відправлено 2009-10-20 04:42 (#787 - в відповідь на #784)
Тема: RE: Щось потрібно змінювати

Veteran

100100
Ну я теж не часто в посольстві буваю, але не помітив ніяких змін на гірше. Та й власне, гірше, ніж під час голосування за Президента у 2004, наврядчи могло бути. Тоді дійсно було враження що ти хотів попасти додому, а опинився десь на ворожій території. Після цього бував на Elgin Road ще кілька разів, але прийом був набагато кращим. І з старим послом, і з новим. Паспорт обміняли і мені, і пізніше дружині, досить професійно. Потім ще з деякими паперами допомогли. Можна, звичайно ж, було знайти до чого придратися, але для чого? Справу свою, повторюю, вони, як на мою думку, роблять непогано.

Відносно нового посла - він таки справді виглядить серйозніше, але це не значить, що він менш ефективний чи доступний. Я з ним лише пару разів перетинався, але нічого поганого не помітив. Різниця, мабуть, у тому, що він людина старої школи (з відповідним зовнішнім виглядом і поведінкою), тож, звичайно ж, є своя специфіка. Але, загалом, він складає враження професіонала. Не знаю про його доброту, чуйність і інші інтимні деталі, але як службовець, вважаю, він і його команда представляють Україну на належному рівні.

Щодо паспортного контролю, мені здається тут є невелике непорозуміння також. Паспортний контроль не проходять у посольстві, а радше на кордоні. Так от, після приходу Ющенка, я особисто помітив лише позитивні зміни на українській митниці і паспортному контролі. До цього, Україна була єдиною країною, де мені було страшно проходити прикордонний контроль. Незважаючи на те, що я громадянин цієї країни. Ци може, саме через це. Я добряче помандрував Європою і ніде мені не намагалися заглянути ні в сумки, ні, тим більше, в кишені. В паспорт - так, але це інше питання, бо я був не їхнім громадянином. Та й паспорт не є приватною власністю особи, врешті-решт. А от моя приватна власність ні в сумках, ні в кишенях нікого ніде не цікавила. Окрім України. В кишенях, слава Богу, не рилися, але про гроші питали завжди. І в сумках рилися через раз, і навіть конфісковували деякі персональні речі. Після ж Помаранчевої Революції - це припинилося. Не відразу, не без проблем, але зараз це в мунулому. Зараз не те що в мої сумки не заглядають чи про гроші не питають, на мене самого ніхто навіть уваги не звертає, коли я виходжу з аеропорту. Ось так. А при відльоті кажуть Дякую і щасливої дороги. Їй Богу. За будь-яких умов, проходження паспортного контролю в Україні для українців завжди було легше, ніж для ініземців, тож не дивно, що подібна ситуація і в тих країнах, де ми самі іноземці.

А в посольствах інших країн, де я також бував неодноразово, відношення до своїх громадян і чужих, звичайно ж буде відрізнятися і це також природньо. Я не заперечую, що до нас є певна дискримінація, тобто я навіть буду одним з перших, хто публічно обуриться з цього приводу, але наявність певної диференціації між своїми і чужими громадянами цілком прийнятна для будь-якої країни.
zarichanyn
Відправлено 2009-10-21 03:52 (#789 - в відповідь на #784)

Member

Привіт max, дякую за відгук.Хотів би лише дещо уточнити.Я ніколи не мав справу з нашими послами,лише з консулами.Мені також кілька років тому приходилось міняти паспорт,було майже все добре.На рахунок паспортного контролю-я трохи не туди загнав,поділяю думку,що по відношенню до того,що було-краще.А от тепер до суті.Коли ви чи я,чи хтось інший приходить в консульство,яке має обмежені години роботи з відвідувачами,і там крім черги з 5-7 чоловіk(не лише громадян Украіни)на робочому місці службовця пусто,ви займаєте чергу,запитуєте,вам відповідають, що нікого не було,через хв. 15 виходить зовсім не старий консул,і ніби нічого не було,починає прийом.Це при тому що години і дні обмежені,а комусь було іхати чималу дорогу.І так було не раз.Це дійсно вселяє думку,що перед вами украінський професіонал,але як це пояснити не украінцям!Інше:дружині знайомого,яка на візі по воззєднанню,потрібно було поміняти паспорт,закінчились сторінки.Професіонал каже: ідь в Украіну,бо в нього є список,кому посольство повинно міняти паспорти,вона зі своєю візою туди не попадає.На запитання чому?відповідь:Питайтесь в депутатів яких ви обирали.Дуже професійна доречі відповідь.Маю ще особисті приклади,але не варто іх наводити,тому що не хочеться ображати наших доблесних професійних ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ.
max
Відправлено 2009-10-21 04:19 (#790 - в відповідь на #784)

Veteran

100100
Привіт zarichanyn. Перепрошую, але я не дуже дібрав, в чому саме була проблема Здається з розділовими знаками, але може й ще з чимсь Те що там мало людей працює з клієнтами (за великим рахунком, всього один, мабуть)? Так у всіх посольствах так. Те що чекать доводиться? Знову ж таки, скрізь так. Sorry, більш нічого проблемного я не побачив у твоєму повідомленні.

Те, що там дурні правила для обміну паспортів - це правда. Наші знайомі теж на цьому обпеклися, довелося брати липову довідку про якесь липове відвідання якоїсь липової школи. Нісенітниця, згоден. Але я також вірю, що цю нісенітницю не в посольстві придумали.

Ну посла й консула я можу плутати. Тобто не людей, а поняття. Теперішнього посла я знаю в обличчя і також знаю, що він таки посол. Хто буве перед цим, не певен. Знаю, що працював один чоловік на ім'я Капустін, але чи він був послом, чи консулом, чи ще кимось, цього не скажу, як і не певен, що мені його довелось бачити.

До речі, я не заперечую, що у нас в посольстві можуть бути непорозуміння. Звичайно ж можуть, власне як і будь-де. У французькому чи іспанському посольствах для їх громадян теж не все медом мазано, наприклад. Просто задача посольств допомагати своїм співвітчизникам за кордоном і, я вважаю, за великим рахунком вони з цим справляються. Бюрократія - вона скрізь є, включаючи посольства, але й допомога також присутня.
zarichanyn
Відправлено 2009-10-21 09:36 (#791 - в відповідь на #784)

Member

Шкода,але я не думаю,що роботу консульства організовують якісь невідомі особи,а всі хто там працюють-роблять все правильно.Нажаль в нас так було, є та буде,а розділові знаки тут ні до чого.Надіюсь,що не всі з тобою погодяться max.
max
Відправлено 2009-10-21 10:29 (#792 - в відповідь на #784)

Veteran

100100
Любі батьки свині що ви мені дали я продав залишився один баран ваш син Іван...

Здається, щось в такому дусі. Це про розділові знаки. Тобто, якщо ними не користуватися, правильно зрозуміти зміст твоїх тверджень непросто. Я намагався як міг, але не подужав, вибачай.

Я нікого не захищав і не звинувачував, просто спробував розібратися в чому саме питання чи проблема. То паспортний контроль, то нестарий консул, то якісь невідомі особи, ніяк не докумекаю про що власне йде мова.
zarichanyn
Відправлено 2009-10-22 03:15 (#793 - в відповідь на #784)

Member

Привіт max.Мені шкода,що ви не второпали про що я писавт,а також вдячний за звертання уваги на моі розділові знаки,я постараюсь це прийняти до відому,але як людині грамотній,яким ви себе хотіли показати,слід би знати,яка різниця між послом та консулом,а також Капустін-це прізвище,а не імя,можна ще до чого небуть придертись.Але мені здається,що форум-це не місце,де слід показувати свою обізнанність в граматиці чи мові.Я лише висловив своє бачення роботи нашого посольства,зрозумів вашу позицію,не хочу щоб наша переписка перейшла у форму:дурак-сам дурак.Надіюсь ми зрозуміли один одного.Але все таки хотілось би почути ще інших гостей.
Киїянка
Відправлено 2009-10-25 14:15 (#794 - в відповідь на #784)

New user

привіт всім ! в чому проблема? я думаю шо треба думаті про нас а не про розділові знаки, тому що мі укрАЇнці , а що до посолства то там все супер я їздів три разі і проблем не було, то е наша держава україна . треба цінуваті і любиті.а якщо комусь не подобаеться то ссоррі!!!!
max
Відправлено 2010-04-28 14:10 (#832 - в відповідь на #794)

Veteran

100100
Так, схоже сталося те, що и мало статися. При зміні верхівки всередині України, подібні зміни неминучі й за кордоном (як і казав zarichanyn: "Щось потрібно змінювати").

13 квітня 2010 р. Посол Б.Базилевський зустрівся з Президентом Ірландії М.МакАліс у зв’язку з завершенням своєї дипломатичної місії в цій країні.

Не так, власне, цікаво куди далі піде пан Базилевський (чи не в Росію часом?), а хто його тут замінить. Чи будемо, як і раніше, до Базилевського, без посла жити в Ірландії?
max
Відправлено 2010-10-27 12:30 (#839 - в відповідь на #832)

Veteran

100100
Що ж, вітаємо нового посла.
З вересня 2010 року, Сергій Рева - Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ірландії.
Перейти на сторінку: 1
Перегляд сторінки 1 [50 повідомлень на сторінці]
Перейти на форум :
Шукати на цьому форумі
Версія для друку
Відправити лінк на імейл

(Видалити всі кукіс цього сайту)
Працює MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2017 PD9 Software