Український форум
Пошук | Статистика | Список користувачів Форуми | Календарі | Альбоми |
Ви ввійшли як гість. ( ввійти | зареєструватися )

Приміщення для Укр.-суботньої школи
Перейти на сторінку: 1
Перегляд сторінки 1 [50 повідомлень на сторінці]
Попередня тема :: Наступна тема
   Важливо -> НовиниФормат повідомлення

Yuliya
Відправлено 2009-05-27 16:02 (#612)
Тема: Приміщення для Укр.-суботньої школи

Member

Місцезнаходження: Ireland
Хотіла поділитися з Вами дорогі форумчани, нарахунок пропозиції для приміщення укр.школи.
Так як Ви знаєте, що наразі проробляються усі можливі варіанти для постійного приміщення, яке ми будемо використовувати для суботньої школи.
Є вже декілька пропозицій, але я буду говорити за приміщення яке розташоване в:
Diswellstown Community Centre/ St. Patrick's School
Castleknock
Dublin-15.
Це неподалік dart/ Coolmine station, також там їздить з центру 37 автобус і 239 із Лукана.
Пропонуються різні за величиною класи, також ціни відрізняються, так наприклад клас який вміщує 12-15 учнів коштує 12.5 євро за годину.

Ось прошу висловлювати свою думку нарахунок власне цього приміщення....і ми усі будемо раді обговорювати це з усіма форумчанами!
Верх сторінки Низ сторінки
Альф
Відправлено 2009-06-01 13:43 (#613 - в відповідь на #612)
Тема: Re: Приміщення для Укр.-суботньої школи

Veteran

100252525
Вітання, Yuliya!
Форумчани мовчать :-) Або ж це приміщення всіх влаштовує, або... То це до М50 толу чи після (якщо їхати з півдня) ?
40 євро за три години - ціна, як на мене, прийнятна. При наявності 15 учнів помножених на 7 євро за навчальний день - ми зможемо повністю покрити і оренду і оплату праці одного вчителя.

Коли можна було б подивитися St. Patrick's School і переговорити з директором?

Ще поступили дві інші пропозиції стосовно приміщення: одна біля американського посольства, а інша - в самому центрі. Ці приміщення сподіваємося оглянути вже найближчого тижня. Обов"яково повідомлю деталі.

P.s. Аплікаційну форму отримав, за що дякую!
scorpion
Відправлено 2009-06-03 02:24 (#615 - в відповідь на #613)

Member

Hi Yuliana/Alex,

Yak na mene to misce i cina dosut' pruynaytni..takoz yaksho vraxyvatu sho v D.15 bagato ykrainciv...to ce e dosut' dobre
Alex, cho do location to ce yak ixatu do mene.....
Альф
Відправлено 2009-06-04 13:18 (#616 - в відповідь на #615)

Veteran

100252525
Подивився я на школу в Dublin 4 (недалечко біля українського, американського посольств... багатенький район...). Приміщення гарне - повноцінна школа, всі умови (дошки, парти, відео проектори, кухня, санвузол, спортивна площадка, перед школою парковка на авт 10) - всім, за потребою, можемо користуватися. Класів є декілька, хоч на початку мова йшла про 1-2 класи. Проте віртуально місце для розвитку є на всю школу (були б діти!).

Директор дуже доброзичливо поставився і сказав, що якщо нам приміщення сподобалося, то будемо співпрацювати. Орендна плата повинна нам теж бути під силу. А чим буде більше дітей, тим буде дешевше купно платити і за навчання і за оренду.

Єдина вимога, тримати приміщення в чистоті та порядку. Ну це той мінімум, який ми будь-як будемо зобов"язані забезпечити.

Отож, один варіант є, і то непоганий. Що скажете?
Альф
Відправлено 2009-06-04 13:35 (#617 - в відповідь на #615)

Veteran

100252525
Чи міг би, Скорпіоне, при нагоді подивитися на те приміщення, про яке Yuliana писала? Що там і як. А головне, чи воно є пристосованим під школу...
scorpion
Відправлено 2009-06-05 00:38 (#619 - в відповідь на #617)

Member

Alf,

Zvuchajno mozy, til'ku b yakos' zv'yazatusya z Yuliana......

Stosovno prumishennya v D4, dyze dobre cho spodobalos' i pidxodyat' ymovu...pravda ne vpevnena cho byde dyze legko doburatus'...ale pobachumo cho lyudu skazyt'.......
oleg17
Відправлено 2009-06-08 08:06 (#623 - в відповідь на #612)

Member

Пропоную оголосити збори батьків і людей, які зацікавлені у створенні школи за дві неділі в церкві після служби, щоб побачити зацікавлення батьків.
Дати рекламу в "Rasputin", "Polonez", etc.; оголошення в церкві.
Ігорнетик
Відправлено 2009-06-08 12:37 (#624 - в відповідь на #623)

Member

Чесно кажучи, говоримо про збори, говоримо,а збираеться постійно та ж сама кількість людей (не буду вдаватися до цифр).Тому, Алексу, пропоную, якщо ж приміщення в Дублін 4 сподобалось та ціна солодка, то і потрібно закидати вудки. І наскільки престижно, якщо украінська школа буде в одному з найбагатших районів столиці. І користуючись можливістю, хотілось би подякувати усім, хто нам сприяє, а саме Міністерству Закордонних Справ, пані Оксані Білозір та пані Маріанні Савіній, Українській Всесвітній Координаційній Раді в особі пана Олега. А також дякуємо нашим автоперевізникам Романові та Тарасові за допомогу в здоставці підручників та дисків для украінськоі школи. Надані нам книги ще поки у дорозі, але зовсім незабаром вони будуть передані нашим школярикам.
oleg17
Відправлено 2009-06-08 12:49 (#625 - в відповідь на #612)

Member

Дублін 4 - престижно, але скільки українців живе в D4, крім посла, і чи решті буде зручно - ?
max
Відправлено 2009-06-08 14:09 (#627 - в відповідь на #625)

Veteran

100100
Я поки не збираюся нікого до школи посилати, але скажу свою думку про Болсбрідж. Одним словом - краще варіант - не знайти. Я там жив певний час, тож кажу як свідок. По-перше, транспортний зв'язок там лише трохи гірший ніж в центрі. Але до того ж центру від посольства (нашого чи їхнього) - 15-20 хвилин легким кроком. А є ще ДАРТ і, звичайно ж, автобуси. По-друге, на відміну від центру, в Болсбріджі обстановка і темп набагато спокійніші (тобто, коли нема ніяких риговищ у РДС чи Лансдаун Роуд). А на перерву в Херберт парк - миле діло. Мабуть самий улюблений мій парк у Дубліні (і другий і світі). По-третє, близькість до нашого посольства гріх недооцінювати. Ну і нарешті, як вже сказано, репутація теж не останню роль відіграє а у Болсбріджа вона одна з найкращих в Дубліні.
oleg17
Відправлено 2009-06-08 14:19 (#628 - в відповідь на #612)

Member

Погляд людини, яка нікого до школи посилати не збирається, цілком зрозумілий і прийнятний.
Альф
Відправлено 2009-06-08 15:08 (#629 - в відповідь на #623)

Veteran

100252525
oleg17 - 2009-06-07 16:06

Пропоную оголосити збори батьків і людей, які зацікавлені у створенні школи за дві неділі в церкві після служби, щоб побачити зацікавлення батьків.
Дати рекламу в "Rasputin", "Polonez", etc.; оголошення в церкві.

Про організацію зборів "найближчим часом" мали розмову на початку минулого тижня і про таку зустріч вже мало бути чітко домовлено та повідомлено.

Отож, чекаємо на ДАТУ, ЧАС та МІСЦЕ зборів батьків, які зацікавлені у відкритті української школи. Можна і в церкві, і будь-де інше. ЛИШ БИ ЛЮДИ ВИЯВИЛИ ЗАЦІКАВЛЕННЯ ТА ПРИЙШЛИ.
І треба це зробити вже найближчим часом, щоб на канікули всі не роз"їхалися...

oleg17 - 2009-06-07 20:49

Дублін 4 - престижно, але скільки українців живе в D4, крім посла, і чи решті буде зручно - ?

Стосовно приміщення D4 - люди зателефонували, подбали, організували зустріч... Все було люб"язно і це поки єдиний не "віртуальний" та реальний варіант, до якого в притул вдалося підійти...

А догодити всім і зразу - буде неможливо будь-як. Мені особисто до D4 добиратися теж далеченько. Може відкриємо школу в D24?

Варіант Юлі подивимося найближчим часом.
Yuliya
Відправлено 2009-06-08 16:20 (#633 - в відповідь на #612)

Member

Хотілося б уточнити день тиждня для зборів, який найбільше підходить для людей, чи то п'ятниця, чи субота чи неділя?
Також нарахунок зборів в церкві так як Ви усі знаєте, після служби довго бути не дозволяється, це так від сили 10-15 хв.поки розбирають іконостас. А збори повинні відбутися обовязково, тому потрібно обговорити дату і місце, це я так розумію наступний тиждень.
Альф
Відправлено 2009-06-09 01:53 (#634 - в відповідь на #633)

Veteran

100252525
То може в школі в Д4? Якщо нас туди впустять - приміщення там зовсім підходяще. Тепер ТРЕБА ДОМОВИТИСЯ ТАЙ УСЕ. То що каже Пані М.? На кого писати лист, на яку адресу, на який час?

Думаю, що вихідні пасували б краще. Стосовно мене, то влаштує будь-який час та місце.

Ті батьки, яких я знаю, працюють вечорами, тобто перевагу надють першій половині дня. Та плануйте так, щоб було зручно БІЛЬШОСТІ (принаймі безпосередньо тим, з ким ви особисто контактуєте і хто є не тільки зацікавленим, але ще і буде брати у тому участь)... Хотілося б бачити чоловік із 40...

З розмови з Пані М. я зрозумів, що усе мали узгодити після служби минулої неділі... І оголошення мали би вже висіти... То до чого домовилися? Призначайте місце і час. Конкретна пропозація є?
Yuliya
Відправлено 2009-06-09 05:15 (#637 - в відповідь на #634)

Member

Наскільки мені відомо що більшості підходить час після 7 години в пятницю, тобто 7-8 год. в пятницю, бо деякі працюють в суботу!!!
Якщо Вам усім підходить то думаю що народ повиннен зібратися! Що скажете?

Після церкви розмова була, але в церкві не було багато людей!
Альф
Відправлено 2009-06-09 05:20 (#638 - в відповідь на #637)

Veteran

100252525
Про мене в пятницю на 7 підходить. А де збираємось?
Ігорнетик
Відправлено 2009-06-09 05:21 (#639 - в відповідь на #634)

Member

можливо я повністю не володію інформаціею, але чому батьківські збори мають бути в приміщенні церкви? Погоду в цю суботу обіцяють не дощову і навіть теплу(+16 +18). Так краще було би десь в парку та і дітлахи би набігались .
А на рахунок приміщення в Дублін 24(мали розмову ми на тій неділі)-влаштовуе все (розміщення, умови, оплата, клас...), окрім дня( неділя у них вільна)
Відправлено 2009-06-09 05:26 (#640 - в відповідь на #639)

Veteran

100252525
Окрім дня? Тобто?
Ігорнетик
Відправлено 2009-06-09 06:37 (#641 - в відповідь на #640)

Member

Маю на увазі суботні години (які би нам підходили) в школі в D24 зайняті, а неділя повністю вільна...
YuliyaSderoo
Відправлено 2009-06-09 14:55 (#644 - в відповідь на #612)

New user

Pruvit ysim! Ia tyt novenka, tak wo ne sydit strogo

Ia absoliytno zhidna z max wo Ballsbridge tse najkrawche mistserozpolozennia dlia ykrainskoj wkolu. Repytatsia Ballsbridga horowa, wo takoz zaklade horowy osnovy dlia rozvutky ykr.wkolu. Ia vvazaiy wo treba zazdalegid dymatu pro te iakuj imidz byde v ykr.wkolu, a ne hto bluzche do wkolu byde zutu i iak komy byde doburatus tydu.

Sama najefectuvniwa reklama tse "word of mouth". Treba wob za wkoly vznalo iakomoha bilwe liydej. Ia dyze zatsikavlena wob moj 2 hloptsiv (9 i 7 rokiv) hodulu y tsiy wkoly. Ia takoz dryziam svoim ykraintsiam skazala za wkoly. Odni takoz serjozno nastroeni wob ihni ditu hodulu v taky wkoly.

Nazal dlia rozreklamyvannia wkolu trohu nevdala pora roky (bilwist ykrainskuh simej idyt na Ykrainy).

Ia bu radula krim reklamok za vidkruttia wkolu v rosijskuh magazunah we i datu reklamy na

www.virtualireland.ru i mozluvo v Metro i Herald am (zaodno mozna i reklamyvatu tsej web sajt www.ukraine.ie)

Moia okrema podiaka Pani Marij za nadany informatsiiy pro vidkruttia wkolu !!!

scorpion
Відправлено 2009-06-10 01:55 (#645 - в відповідь на #644)

Member

Ya zgidna z tum cho treba z chogos' pochunatu..tomy yaksho e prumishennya v D. 4 i vono nam pidxodut' za cinoyu i reshta ymovamu...to chomy b ni...a dali byde vudno...ya b zvichajno dyze xotila pobachutu takoz shkoly v D 15, tak yak tam zuve dyze bagato ykrains'kux simej..i doburatus' tydu dosut' zrychno iz centry, i D 24....ale ce moze bytu nastypnum krokom....
Shodo zystrichi y pyatnusy'....z tumu bat'kamu sho ya spilkyvalas'..to ne vsi mozyt' y cej den', xocha bagato zacikavlenux, tomy ya zgidna z igornetuk..cho ce b mig bytu park i sybota..adge ne obovyazkovo ce vse provodutu v prumichenni.
scorpion
Відправлено 2009-06-10 03:09 (#649 - в відповідь на #645)

Member

E ogoloshennya v viddili ogoloshen' pro zystrich y p'yatnucy....
Sho do mene, to ya zgidna na syboty....
oleg17
Відправлено 2009-06-10 05:25 (#652 - в відповідь на #612)

Member

Щодо мене, можу і в п"ятницю і в суботу
oleg17
Відправлено 2009-06-10 05:48 (#653 - в відповідь на #612)

Member

Уже надрукував об"яву про збори у п"ятницю, вивішу в "rasputin", в "polonez" в D15
oleg17
Відправлено 2009-06-10 06:57 (#664 - в відповідь на #612)

Member

До відома усіх українців Дубліна

ЗБОРИ нарахунок УКРАЇНСЬКОЇ СУБОТНЬОЇ ШКОЛИ відбудуться:
1. в п'ятницю 12 червня 2009 о 19:00 у приміщенні John Scottus Secondary School; 72/76 Morehampton Road, Dublin 4.
2. у суботу 13 червня 2009 об 11:00 у Phoenix Park біля Wellington monument.

Прохання прийти усіх, хто зацікавленний та небайдужий долею української школи!!!
Contact us: www.UKRAINE.IE

Альф
Відправлено 2009-06-10 07:06 (#666 - в відповідь на #664)

Veteran

100252525
Perfecto!
Альф
Відправлено 2009-06-12 14:52 (#674 - в відповідь на #612)

Veteran

100252525
Велике дякую усім, хто прийшов та головне плідно попрацював на батьківському зібранні. Тепер з впевненістю можна сказати, що УКРАЇНСЬКА ШКОЛА відкриється, як і планували у вересні.
Особливе дякую українцям з Blanchardstown за організованість та плідну дискусію!!!

Сподіваємся, що у суботу активність батьків буде не меншою.
Yuliya
Відправлено 2009-06-14 12:27 (#693 - в відповідь на #674)

Member

Alfe хотіла поцікавитися яке остаточне рішення на рахунок приміщення школи? Де все ж таке вирішили мати школу Д-15 чи Д-4?
Альф
Відправлено 2009-06-14 12:44 (#694 - в відповідь на #693)

Veteran

100252525
За "попередніми підрахунками екзитполів" більшість аплікацій поступила з Blanchardstown (D15). Проте про остаточне рішення повідомить наш Директор - п. Лариса. Після аналізу наявних заяв, вона зорієнтується стосовно районів проживання дітей, їх вікових категорій, класів тощо.

Особисто мені зручніше та ближче Blanch. Та я долучуся до більшості.
Перейти на сторінку: 1
Перегляд сторінки 1 [50 повідомлень на сторінці]
Перейти на форум :
Шукати на цьому форумі
Версія для друку
Відправити лінк на імейл

(Видалити всі кукіс цього сайту)
Працює MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2017 PD9 Software