Отримання PPS номеру
denys
Відправлено 2012-09-05 11:26 (#905)
Тема: Отримання PPS номеру

Member

Місцезнаходження: Ireland
ППС номер (PPS Number) це унікальний номер, який надає змогу вам отримати доступ до соціальних послуг і програм в Ірландії. Державні установи, які використовують PPS номери: Департамент соціального захисту, податкова інспекція та служби охорони здоров'я (HSE).

Ви не можете подати заяву на отримання номера PPS до того як будете в Ірландії. Для отримання цього номера ви повинні вже жити в Ірландії і надати докази проживання в Ірландії.

Документи необхідні для отримання PPS:
• Паспорт або імміграційна картка (GNIB)
• Докази проживання в Ірландії, такі як побутові рахунки (електрика, телефон, газ і т.д.) на ваше ім'я.

PPS номер пришлють поштою за адресю вказаною при реєстрації.
Тільки Департамент соціального захисту уповноважений видавати номери PPS.

Якщо ви не впевнені, чи має право вимагати або використовувати ваш номер PPS конкретна організація, чи особа, ви повинні звернутися в Client Identity Services in the Department of Social Protection через Онлайн-форму або за телефонами:
1890 927 999 (071) 967 2616

Список офісів в яких ви можете отримати PPS номер.

Важливо знати, що за відсутності PPS номеру ваш роботодавець буде змушений вираховувати з вас податки за схемою Emergency Tax – що буде значно більше ніж оподаткування за звичайною схемою. У тому випадку якщо ви не встигли отримати PPS номер і податки з заробітної плати були вирахувані за схемою Emergency Tax, то одразу ж після отримання PPS ви маєте право на перерахунок податків і повернення переплаченого.

Даний пост був написаний на основі власного досвіду. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті citizensinformation.ie в розділі Personal Public Service Number.
Якщо вам здалося, що інформація є недостовірною або неточною буду вдячний за виправлення або доповнення.

Редагував denys 2012-09-05 11:35
Верх сторінки Низ сторінки