Конструктивні пропозиції
max
Відправлено 2012-09-05 02:16 (#900)
Тема: Конструктивні пропозиції

Veteran

100100
Місцезнаходження: Ireland
Час виносити це питання на загальний розгляд, тож відповідаю не через приватне повідомлення, а на форумі.

Денисе, це все дуже доречно, згоден. Тільки кардинально структуру сайту я зараз не схильний змінювати. Тож давайте спробуємо додати цю всю корисну інформацію в одне з уже існуючих місць.

Найдоречнішим виглядає сам форум. Ну, по-перше, саме там вся важлива інформація здебільшого і знаходиться. Зокрема, про отримання ірландської візи в Києві там досить детально все описано. По-друге, всі нові пости будуть автоматично відображатися (в мініатюрі) на головній сторінці сайту.

Можна, також, спробувати засунути це все в якийсь із статичних підрозділів, скажімо, "Ірландія->Враження" чи "Ірландія->Новини". Змінювати "Ірландія->Корисно" поки що не хочеться, бо, на мою думку, ця секція має бути компактною. Можливо, з часом, вся запропонована інформація і мігрує сюди ("Ірландія->Корисно"), але для цього потрібно якось змінити або саму цю секцію, або додатково створити ще щось на кшталт "Ірландія->Вказівки/Лінки/Посилання" (не певен відносно найвлучнішого перекладу з англійської link/reference) де будуть жити теперішіні лінки. Ну це, знову ж таки, вимагає зміни карти сайту, що я хотів би на даному етапі уникнути. Хоча в майбутньому, зміни однозначно будуть.

-----Original Message-----

Від : denys Кому : max Дата : 2012-09-04 20:07
Тема : RE: доброго дня

ок, щодо конструктивних пропозицій. як на мене на сайті не вистачає живої інформаці, власне за чим на форуми і приходять. Було б непогано додати на головній сторінці статті (хоча б короткі пояснення з посиланнями на оф документи)

1. як і де отримати гніб карту, скільки це коштує і для чого це потрібно
2. як і де отримати ппс номер і для чого це потрібно
3. як отримати реентрі візу

чому саме це, тому що більшість щойно приїхавших стикається з цими питаннями і як мінімум їм треба ткнути носом куди читати і дати хоча б якийсь напрям. тепер конструктив. Якщо ви вважаєте що цей контент таки потрібен то я можу перекласти доки і що лишилося в пам'яті. Тому що ані вікі ані нічого схожого я не сайті не знайшов.
Верх сторінки Низ сторінки
denys
Відправлено 2012-09-05 03:48 (#901 - в відповідь на #900)
Тема: Re: Конструктивні пропозиції

Member

якщо виносити в форум то це повинні бути sticky треди які завжди тримаються в розділі згори для більшої доступності. Також було б непогано винести лінки на ці треди на головну сторінку. В такому випадку все обійдеться біз зміни карти сайту і структури статичних розділів.
max
Відправлено 2012-09-05 04:18 (#902 - в відповідь на #901)

Veteran

100100
Так липучки (sticky) тут працюють, в чому проблеми? Якщо користувачі на даний момент не мають змоги самим приліплювати свої теми вгорі, я подивлюся, як це можна дозволити. А поки що, я буду приліплювати що народ вважає потрібним.

На головну сторінку - не певен. Тобто, всі нові теми (5 останніх) там показуються, але липучі вони чи ні - це не має значення. Якщо тема популярна, вона буде там. Інакше, їй там не місце. Тож, можливо, якщо справді якусь інформацію потрібно зафіксувати в одному місці, треба подумати над реконструкцією і головної сторінки, і всього сайту.
denys
Відправлено 2012-09-05 04:22 (#903 - в відповідь на #900)

Member

ок, тоді з мене інфа.
denys
Відправлено 2012-09-05 14:29 (#908 - в відповідь на #900)

Member

теми додав

Отримання реєстраційної карти (GNIB)

Отримання PPS номеру

Отримання Re-entry візи

доповненя\уточнення приймаються

Редагував denys 2012-09-05 14:30