чудо обливання або як хвороби можна перемагати *
Ігорнетик
Відправлено 2009-06-18 07:23 (#724)
Тема: чудо обливання або як хвороби можна перемагати *

Member

Місцезнаходження: Ireland
Тільки після закінчення майже 7 річного перебування в Ірландії повернувся в часи шкільноі лави і студентського життя, коли займався спортом, бігав вранці, купався в ополонці ... Правда, з усього перерахованого вище не так давно відновив тільки загартовування організму шляхом облівання холодною водою.
І так, по порядку.
Внаслідок компресіі хребетних дисків, починаючи з жовтня минулого року, почалися сильні запаморочення (спочатку з періодичністю раз на місяць, потім частіше і від червня нинішнього року 1-2 рази на тиждень) Пройшов і ірландських GP, і Tallaght hospital, і китайську медицину, і масажні салони-но нічого не відновлювало кровопостачання головного мозгу.Кожний раз під час жахливих нападів, які тривали до часу-двох, було велике бажання вилетіти в Київ на дообстеження і лікування.Но щось стримувало і відтягували час.
Паралельно взимку був сильний перелом правої стопи з 3х місячним незаживленням кісткової тканини, болями при ходьбі й дискомфортом.Також проходив ірландскі процедури, китайських лікарів, уріно-і парафінові компресси.Но нога продовжувала давати про себе знати ...
І тут з'являється мій друг, який і радить мені приєднатися до його методики. С його слів, у такий спосіб став на ноги один з його best friendіv теж після безрезультативних мандрів по ірландським шпиталям з приводу сильної травми хребта внаслідок падіння з даху будинку.
Так ось. Суть методики обливання холодною водою полягає в наступному.
Ставимо 2 відра води на ніч в back garden. І з ранку після 10-15 хвилинного розігріву організму фізичними та дихальними вправами, психологічного аутотренінгу про здоровий спосіб життя здійснюємо процес обливання, повільно перевертаючи відро з водою на себе. (Навіть почав практикувати занурювати болючу стопу у відро на 15-20 сек).
Результат не примусив себе чекати. Пока з 9 червня (з моменту початку обливання)-тьху, тьху, тьху не єдиного нападу запаморочення і про ногу практично забув теж.
Я не рекламую тут московських породистих кошенят, просто хочу достукатися до кожного і сказати, що хвороби все-ж легше попередити, ніж лікувати!
Так, і користуючись нагодою, хотів би подякувати свого друга і земляка за те, що він опинився в потрібний час в потрібному місці.

PS Все вищевикладене є лише моїми (і не тільки) спостереженнями і, можливо, збігом з аутоімунними регенеративними властивостями самого організму.

(перемагати *- в невизначеній формі дієслова, щоб уникнути непередбачених ситуацій з боку критиків і фахівців)
Верх сторінки Низ сторінки