Причепити Сім раз відмір, один раз відріж
max
Відправлено 2009-06-14 11:48 (#688)
Тема: Сім раз відмір, один раз відріж

Veteran

100100
Місцезнаходження: Ireland
Можливість видаляти чи редагувати повідомлення тимчасово недоступна. Тож прохання писати уважно.
Верх сторінки Низ сторінки
max
Відправлено 2009-06-18 05:56 (#723 - в відповідь на #688)
Тема: RE: Сім раз відмір, один раз відріж

Veteran

100100
Спробую все викладати в хронологічному порядку.
Відправлено 2008-07-25 15:31 (#217 - в відповідь на #211)
Тема: Re: Початок
А я тут дивуюся, чому кількість повідомлень на форумі невпинно... зменшується А це Сашко не на жарт розійшовся Як кажуть, бий своїх, щоб чужі боялися, еге?
http://www.ukraine.ie/forum/forums/thread-view.asp?tid=1#M217

Відправлено 2009-06-13 20:47 (#677 - в відповідь на #673)
Тема: Re: УВАГА!!! Збори з питання української школи!
... А зараз варто сконцентруватися на наповненні і в цьому контексті переконливе прохання до Сашка не рубати направо й наліво існуючі теми й повідомлення, бо щось ти занадто у смак увійшов, Пане Отамане...
http://www.ukraine.ie/forum/forums/thread-view.asp?tid=119#M677

Побачивши, що мої попередження не діють, довелося просто відключити редагування/видалення.
Відправлено 2009-06-14 19:48 (#688)
Тема: Сім раз відмір, один раз відріж
Можливість видаляти чи редагувати повідомлення тимчасово недоступна. Тож прохання писати уважно.
http://www.ukraine.ie/forum/forums/thread-view.asp?tid=125#M688

В деталі я не хотів вдаватися, та нікому це, схоже, і не треба було. Думав, дай-но подивлюся, що на це люди скажуть. Єдиний, хто сказав, був Сашко. В приватному повідомленні сьогодні.
Від : Альф Кому : max Дата : 2009-06-18 09:39
...
Коли виправлялка працюватиме?

На що я відповів.
Від : max Кому : Альф Дата : 2009-06-18 09:53
...
Коли виправлялка працюватиме не знаю, може коли ти будеш серйозніше відноситися до попереджень. Я відключив можливість редагування/видалення, бо ти був надто кровожерливий і ігнорував прохання зупинитись.

Тут же - шквал обурення и звинувачень.
Від : Альф Кому : max Дата : 2009-06-18 10:12
ЩО???? ЦЕ ЯКИЙ ТАКИЙ КРОВОЖЕРЛИВИЙ???
І коли я що ігнорував і коли ти про щось просив??? Ти, Максе, починаєв відверто гнати.
Виноси на форум, якщо моя поведінка, тебе, як адміна, не влаштовує. Бо поки що, всі твої "послуги", стосовно перстановки оголошень пішли тільки на шкоду.

Пишу це все тут на прохання Сашка, щоб пояснити, чому зникла можливість видаляти чи редагувати повідомлення. Я вважаю, що видаляти з публічного форума цікаві/важливі речі - негарно, навіть, коли вони написані вами. Якщо ввічливі попередження не діють, буду вдаватися до більш рішучих заходів.

Сподіваюся, Сашко не буде заперечувати, що він знищив одне повідомлення після мого попередження 2009-06-13 20:47. До цього, він видалив загалом біля десятка повідомлень і тем. Він, звичайно, Отаман, але шкодить форуму я нікому не дам.
scorpion
Відправлено 2009-06-19 00:07 (#727 - в відповідь на #688)
Тема: Re: Сім раз відмір, один раз відріж

Member

Pruvit vsim,

Ne znayu cho i xto kolu vudalyav, ale yak cho isnyvalo dekil'ka tem z odnum i tum samum zmistom, to mabyt' ix vse taku treba bylob vurizatu.
Альф
Відправлено 2009-06-19 01:30 (#728 - в відповідь на #727)

Veteran

100252525
Аргументи, стосовно моєї "деструктивної діяльності" на цьому форумі, які навів Макс є відвертою нісенітницею та дурнею.

Згодом я відповім (бо я мовчатиму, то такі безчинства повторбватимуться....).

А результат Максового "ADMIN-ресурсу" та діяльності видно тут. Прочитайте, панове, наступний пост і відчуйте глибоку логіку існування всіх повідомлень після першого головного.
http://www.ukraine.ie/forum/forums/thread-view.asp?tid=129&posts=3&...

та думати не вміє.... Головне, ж має тепер ОДНООСІБНЕ ПРАВО вирішувати, що є добре, а що погано....

Але, як я згадав, далі буде....

Альф
Відправлено 2009-06-19 17:02 (#731 - в відповідь на #723)

Veteran

100252525
Отож, кажеш Липень 2008? Так, дійсно, я НЕЩАДНО ВИКИДАВ усю порнуху і всіляке інше паскудство, яке пачками залазило на незахищений пост «Я підтримую створення української спілки в Ірландії».
Звичайно ж, що «кількість повідомлень на форумі невпинно... зменшувалася».

То ти мене у звинувачуєш, що я порнуху чистив із українського сайту??? Вибач, не знав, що тебе це цікавить.... Залишив би.

Та і твоє «перше попередження» аж занадто там смайлами сіяє.... Якщо ти був незадоволений моїми діями чи я зроби щось зле, то чого ти тішишся?

Ага, про збори ти згадав. Дуже добре! Це власне яскравий приклад твого вмілого «адміністрування». Отож, мала відбутися ВАЖЛИВА і ДОВГООЧІКУВАНА подія – батьківські збори з питання організації школи, про що розмістили оголошення.А, щоб таки інформація дійшла до людей, то продублювали її і в новинах, і в розділі про школу і в зустрічах. ДЛЯ ДОБРА СПРАВИ.

А що робиш ти?...

А ти от вирішив зразу бавитися «в адміна»: все попереносив, повидаляв, бо бачте воно не на місці (хоч воно було і важливою новиною, і оголошенням, і зустріччю). Я зовсім усвідомлюю, що це не зовсім добрий спосіб дублювати повідомлення (з огляду роздування форуму), проте мета в той єдиний момент часу була донести якомога ширше інформацію до людей. І це після того, що МЕНЕ ПРО ЦЕ ПОПРОСИЛИ самі ж українці. (думаю, що їм приємно буде взнати, що «знайти в ньому (на форумі) щось може завадити лише наявність ліні чи відсутність часу»). Тих людей лінивими не назвеш!

Я теж за порядок. Але з розумом! Що тобі заважало потерпіти три дні, щоб ті збори відбулися! А тоді перенось усе куди хочеш (воно вже не є актуальним). Невже було важко це зрозуміти. Тобі певно так...

І я тобі про це писав. Але слухати та не вмієш. А вмієш тільки давати безглузді та безпідставні «попередження».

І про Пластовий табір я тобі теж толкував, і не один, підтримка була від двох форум чан. Та ти далі нічого чути не хочеш...

Далі про рубання «направо й наліво існуючих тем й повідомленнь..» в пості розділі про шкільні збори. Процес вибору часу та місця зборів тривав кілька днів, було декілька повідомлень, що в основному повторювали одне одного, з деякими доповненнями, а потім знов заперечували самі себе. Щоб максимально донести інформацію я поступив наступним чином – остаточну, та всіма погоджену версію я помістив нагору – першим повідомленням, а всі «що в основному повторювали одне одного» видалив, щоб не засмічувати форум та не вводити людей в оману різними датами тощо.

То що зробив я недобре? Зменшив кількість «проміжних технічних» повідомлень? Я маю голову на плечах і знаю, що я роблю. Мета оголошення – ІНФОРМАЦІЯ. Від самих авторів тих 2-3 постів з проміжною інформацією, які я видалив, щоб не вводити читачів в оману, скарги не поступило ніякої. Люди ж прочитали оголошення, яке є на самій горі посту і прийшли на збори. А як воно творилося – нікого не цікавить. Хіба тебе одного...
Ще раз наголошую (!), що я видалив тільки ті повідомлення, які «в основному повторювали одне одного», але аж ніяк які мали інформативну цінність.

Ще я видалив одну чи дві теми, які я сам створив (в тих темах був мій один єдиний пост). Але потім я змінив свою думку, і їх видалив. Я ПЕРЕКОНАНИЙ, ЩО НА ЦЕ МАЮ ПОВНЕ ПРАВО: вирішувати, що я маю виносити на люди, а що ні. А ти мене в тому звинувачувати не маєш ніякого права. Це не твоя справа!

Виключив ти виправлялку. І знову поступив, як справжній «адмін» - виключив, і нікому нічого не пояснив. Хай собі гадають! А я от, із своєї чемності, думаю: Макс щось там справляє... І людям про те розказую... А тому вони і не питають. Тобто питали, але мене.

І що з того доброго, що ти вимкнув виправлялку... Безліч опечаток, помилок, неточностей... Мені , наприклад, складно писати кирилицею, а тому мати можливість виправляти помилки мені конче потрібно.
Ти можеш включити, щоб свої хоч власні пости виправляти?

Лариса зробила випадково помилку в даті... http://www.ukraine.ie/forum/forums/thread-view.asp?tid=129&posts=3&...
Звернулася до мене – та зась. Макс керує! Народний умілець дату поправив, а увесь «хвіст» і далі там. Про що мова, біс його знає... Дата ніби вказана, а дивні люди і далі перепитують... Доки була помилка в даті, то те мало сенс, а так товчення води в ступі!

Я запитав делікатно...Коли виправлялка працюватиме? На що ти відповів «бо ти був надто кровожерливий і ігнорував прохання зупинитись». Звичайно, МЕНЕ ЦЕ ОБУРИЛО!

Ти вважаєш, що « видаляти з публічного форума цікаві/важливі речі - негарно, навіть, коли вони написані вами». Можеш собі вважати, АЛЕ ДО ЧОГО ТУТ Я?
Це що ЦІКАВОГО та ВАЖЛИВОГО я видалив?

Забавився ти, Максе!

А тепер питання глобальне.

Оскільки я був одним із тих небагатьох, хто стояв біля витоків цього вебсайту (і це я настояв, що такий форум нам конче потрібен), то запропонований тобою, Максе, статус адміністратора, я сприйняв зовсім не як якийсь привілей, а як НАЛЕЖНЕ.

ЧОМУ?

Бо доклався я до розвитку цього форуму немало.

Технічно його зробив ти, це правда (і ми тобі за це не перестаємо дякувати). ДЯКУЄМО МАКСЕ ЩЕ РАЗ!

Але форум без людей – це лише таблиця. До цього часу розвивався форум не занадто швидко, бо знали про нього і відвідували його буквально одиниці. Я особисто, друзі та знайомі впритул зайнялися рекламою нашого сайту (оголошення в українській церкві, і приватними мейлами, на засіданнях, зборах тощо). І як бачиш, потрохи оживаємо, форум наповнюється людьми.

І от ти одним «кліком» (БО ТОБІ ТОГО ЗАХОТІЛОСЯ) позбавив мене статусу адміна, «опустив» так би мовити - щоб знав! За те, що я висловлювався проти твоїх перетасовок на форумі, сперечався і ставив під сумнів «єдиноправильність» твоєї адміністрації?

А в тому, за що ти мене засудив, я не винен! Я не зробив абсолютно нічого, що би хоч якось негативно вплинуло на цілісність чи цінність форуму. Вважаю, що ти не мав ніякого морального права позбавити мене адміністративних прав! Бо я цього не заслужив!

А ТОМУ ПОВЕРНИ НА МІСЦЕ ТЕ, ЩО ТОБІ НЕ НАЛЕЖИТЬ!
max
Відправлено 2009-06-20 06:06 (#732 - в відповідь на #731)

Veteran

100100
Сашко, не треба плутати грішне з праведним. Ця тема виключно про можливість видаляти чи редагувати повідомлення, тож ця вся демагогія тут не дуже доречна.

Я можу поділяти чи не поділяти твою думку чи думку інших користувачів, але це є цілком нормально на публічному форумі і я лише заохочую такі дискусії. Тож ні школу, ні Пласт вплітати сюди не треба. Якщо ти думаєш, що чим більше інформації (навіть коли вона нерелевантна), тим ти виглядиш переконливіше, то на мене це не діє. Я по роботі знаю вартість інформації і вмію її фільтрувати.

Відносно ж видалення чи редагування, ти в корені помиляєшся, друже. На будь-якому форумі, інформація, здебільшого, належить форуму не менше ніж автору. Цей форум - не виняток, в чому ти можеш переконатися при реєстрації ( http://www.ukraine.ie/forum/register.asp ).

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ.

Будь-яке повідомлення чи інформація, розміщена на форумі, стає власністю Адміністрації, яка визначить буде це відображеним чи ні. Публікація захищених авторським правом или незаконних матеріалів заборонена -- Ви повинні підкорятися всім існуючим місцевим законам, включаючи правила володаря сайту і його оператора. Ви не можете публікувати інформацію, яка втручається в будь-чиї приватні справи, є конфіденційного характеру або наклепом.

Цей форум надає публічний сервіс і його використання Вами може бути припинено Адміністрацією в будь-який час без попереднього узгодження. Інформація, розміщена на форумі, не может вважатися конфіденційною чи приватною і може відображатися в процесі нормальної работи форума. Ніякої гарантії обслуговування не надається.

Якщо у Вас є якісь питання з цього приводу, то перед тем, як продовжувати, Ви повинні зв'язатися з Адміністрацією сайту. Підтвердженням цієї форми, Ви визнаєте, що згоджуєтесь з цими умовами.

або англійською
TERMS OF USAGE.

Any messages or information you post to the forum become the sole property of the site operator and may or may not be displayed, at the sole discretion of the site operator. The posting of copyrighted or illegal material is prohibited-- you must obey all applicable local laws, including those of the server and site owner. You may not post information invasive of another's personal privacy rights, harrasment, libelous, or information of a confidential or copyrighted nature.

This forum is provided as a public service and your usage of this service may be terminated at any time by the site operator without prior notice. Information submitted to the system should not be considered confidential or private and may be revealed as part of normal system operations. No warranty of service is implied.

If you have further questions, you must contact the site operator before continuing. By submitting this form, you acknowlege that you understand and agree to these conditions.

Те, що ти порнуху нищив - молодець. Саме тому й потрібні модератори. Саме тому я, врешті-решт, і зачинив ту тему для неконтрольованих постів. Щоб спокійніше було. Тож ніяких нарікань на тебе тут бути не може. Як і у випадку з впорядкуванням тем, розкиданих по кількох форумах. Як про школу, наприклад. Хоча я не помітив, відверто кажучи, що ти там щось впорядковував. Хто там пробував навести порядок і отримав за це безліч нарікань, так це я. Я не стверджую, що ти там нічого не редагував, я просто цього не помітив. Але повторюю, тут у мене претензій немає. Претензії є відносно тих тем чи повідомлень, які ти знищив, на мою думку, без будь-якої вагомої на те підстави.

Про Канари, наприклад. І справа навіть не в тому, що для мене багато гарного пов'язано з Канарами, а в тому, що ти зробив це після мого явного попередження. Цього, звичайно ж, я проігнорувати не зміг. І я не можу зрозуміти не тільки того, чому ти це повідомлення видалив зараз, коли воно вже стало досить старим (та ще не втратило своєйї актуальності), але й те, чому ти вперто намагаєшся перевести увагу з цього маленького й безневинного повідомлення на якісь глобальні теми про порнуху й школу. Сашко, після мого попередження ти видалив тільки одне повідомлення, наскільки мені відомо, і це не було про школу чи ще щось глобальне. Це було повідомлення майже двохмісячної давнини про колегу з Канарських островів. Я обурився і за колегу, і за Канари, і за себе теж. Ти ж про це й словом не обмовився, коли я сказав, що саме було причиною заборони редагування/видалення.

До цього, ти познищував інформацію про Євробачення й Паску. Це те, що я зміг відслідкувати. Були ще знищення, які важко ідентифікувати окрім факту коли й ким вони були здійснені. Це в корені неправильно.

Повторю на завершення дві речі. Перша, інформація, опублікована на форумі, м'яко зажучи, не належить виключно автору і, отже, не може бути ним видалена. По-друге, мета будь-якого публічного ресурсу бути саме цим - постійним ресурсом, а не газетою-одноденкою, тому видалення старої інформації, м'яко зажучи, не заохочується, бо важливість новин минає, а важливість історії залишається назавжди.

Певен, більшість користувачів це знають і підтримують, тому я не дуже розраховував на таку поведінку нашого єдиного модератора. Я, до речі, пропонував усім бажаючим таку можливість (бути модератором), але поки що тиша. В той час як ніхто, наскільки я помітив, не зловживав видаленнням своїх повідомлень, Сашко інколи входив в раж і рубав занадто хвацько. Я мушу сказати, що знищення/редагування безповоротні. І оригінальну інформацію не повернути.

Мені, особисто, це неприємно. І я, між іншим, за весь рік (який минає саме сьогодні) видалив лише одне своє і одне чуже повідомлення (окрім порнухи, звичайно ж). Своє повідомлення я навіть не видалив, а просто переніс з форума на іншу сторінку сайту. А чуже повідомлення було у темі "Я підтримую створення української спілки в Ірландії", де за визначенням обговорення чи коментарі заборонені, бо то є "місце для обліку, а не дискусій".
kolbassa
Відправлено 2009-06-20 08:14 (#734 - в відповідь на #732)

New user

Хлопці, негайно припиніть винесення особистих непорозумінь на форум - тема повинна бути видалена, допоки мало людей її взагалі бачили. Це не повинно бути публічною інформацією - те, що у "нашій сімї" негаразди. Все одно, що вікно розкрити і сваритися, щобі всі сусіди чули. Кожен з вас має рацію і позицію. Але ж до істини треба йти іншим шляхом.
Альф
Відправлено 2009-06-20 08:29 (#735 - в відповідь на #734)

Veteran

100252525
Макс так не вважає. Видаляти нічого не можна. іНаводиш ти агрументи, потім за них дякуєш. Потім Канари приплітаєш... А потім "звільняєш мене" за видалення свого ж єдиного повідомлення.
А як "більшість користувачів це знають і підтримують" то царюй друже!

Але вже без мене... З мене досить!

Ігорнетик
Відправлено 2009-06-20 08:49 (#736 - в відповідь на #732)

Member

Вітання усім
До речі, сьогодні ж рік як ми спілкуемось он-лайн, а на сторінках форуму ніби так як війна починаеться...Хлопці, втихомиртесь.Не потрібно привселюдно виясняти стосунки між собою,не личить це. По-перше, Максу, до тебе звертаюсь. Ні морального, ні фізичного права ти не мав знімати з Олександра адміністраторських обовьязків. Подяка тобі за технічну сторону, але форум-це фішка Олеся, в який він вклав всього себе. Тому, без драки, просьба повернути все на своі місця. Якшо шось не так-в паб і за пінтою пива можна розібратись. І думаю, багато зі мною будуть згідні, заберіть з форуму ці міжусобиці.Багато ше хочу сказати-але брак часу...
oleg17
Відправлено 2009-06-26 14:15 (#742 - в відповідь на #688)

Member

Прикольно це все читати. Цілком не згоден з Kolbassoю. Видаляти нічого не треба, чим більше людей це прочитає, тим краще. Цеж прояв нашої української натури: непоступатися своїм власним ЕГО заради спільної справи, кожен хоче відчувати себе важливішим і розумнішим за інших, а якщо від цього щось чи хтось постраждає, це нікому не цікаво.......
olenka
Відправлено 2009-08-24 02:50 (#752 - в відповідь на #736)

Member

Ігорнетик - 2009-06-20 16:49

Подяка тобі за технічну сторону...

Здоровеньки був, Ігорнетик,
Вибачаюся, але не згодна: Макс є відповідальним не лише за технічну сторону, але і за змістовну також!
До непорозуміння з видаленням повідомлень, і аж до цього дня Макс - єдина людина, хто "наповнює" сайт інформацією. Чомусь ніхто на це не звертає уваги.
Усі ми працюємо, усі ми маємо діток, усі ми зайняті. Постійно не вистачає часу зробити те чи інше. Але він знаходить час!! Хоча у нього, наприклад, мала дитина (усього 8 місяців).
І я вважаю, що цьому теж треба віддавати належне.
Ігорнетик
Відправлено 2009-08-28 03:50 (#757 - в відповідь на #688)

Member

Вельмишановна Оленка
Можу ще раз повернутись до своіх слів-Макс е тільки технічним директором (правільніше сказати-БУВ) і ніхто не давав йому права "керувати парадом", і напевно ця єдина людина, яка "наповнювала" сайт інформацією і залишиться скоро наодинці зі своіми постами.
П.С. І до речі, хвалити свого коханого на сторінках форуму-це не по мені-скажіть йому про це в ліжку
Вдачі Вам та терпіння
Відправлено 2009-08-30 13:32 (#758 - в відповідь на #757)

Member

Пане Ігорнетику,

Я не викладала на форумі хвалебну оду Максові, абощо. Я лише навела факт - сайт постійно обновлюється якимись новинами, фото, тощо.
Це сприймається, як належне. А я, як його жінка, бачу, скільки часу це займає!!! Прошу зазначити, що я не скаржуся. Повторюю, це просто констатування факту.
Ось Ви особисто багато доклали до цього сайту? Чого б не сісти хоча б раз, та не викласти статті, фото, корисних лінків, абощо?? Зайняті? Ми усі зайняті.
Але хтось лише балакає, а хтось шось дійсно робить.
Та ще мені цікаво, чию думку Ви взагалі-то висловлюєте, коли розкидаєтеся фразами "БУВ директором", "ніхто не давав права керувати парадом"? Яка нісенітниця!!!
В "директори" ніхто ніколи не рвався, Макс не страждає манією величчя. У нього є ідея українського братства, і все!
Якщо Вам особисто не цікавий ций сайт, що ж, вдачі і Вам, шановний, пошукайте щось інакше.

P.S. А у Вас, мабуть, заздрощі, що Вас ніхто НІДЕ не хвалить. І, мабуть, це тому, що не так Ви вже все "дійсно знаєте", як собі думаєте
Нехай щастить!
max
Відправлено 2009-09-07 04:02 (#760 - в відповідь на #757)

Veteran

100100
Пан Отаман, схоже, не на жарт розізлився. Таку пропаганду розгорнув, що навіть такі, на перший погляд, милі люди, як Ігорнетик йдуть на підлі вчинки. Прикро.

Оленка, до речі, вже доросла і робить, що вважає потрібним. Колись я їй кілька раз нагадував заходити й відписувати на форум, але вона була зайнята. А тут, раптом, ні з того, ні з сього, захотілося їй почитати й пописати. Ну й добре, має право.

Всі можуть висловлювати власно думку. Поки що, нагадаю, ні критику, ні хвалу тут не забороняли і не редагували. І нікого не карали. Але дехто почав цим зловживати, на жаль. Щоб всім безпідставно не страждати, форум повертається до режиму редагування для усіх користувачів. За виключенням двох: Альфа - за розпалювання ворожнечі і Ігорнетика - за непристойну поведінку.

А відносно сайту чи форуму, це вже навіть не смішно. Майже рік ніхто нічого зробити не міг чи не хотів і тут, раптом, такі заяви. Я себе не хвалив і не буду, але окрім мене тут конструктивного, за великим рахунком, ніхто нічого не зробив. Я далеко не найкращий Інтернет професіонал, думаю тут є набагато кращі фахівці. Але як склепати сайт я знаю, і я це показав досить швидко. Насправді, я думав, що варто мені лише зареєструвати домен, як тут же не буде відбою від бажаючих якщо не сам сайт створити, то принаймні щось на ньому зробити. Вивісити якісь статті, враження, розповіді, поради, фотографії. Навіть переклад інтерфейсу на українську мову зробити, що зайняло б максимум кілька годин. Дехто, ніби, загорівся ідеєю, але після року чекання, саме до першої річниці запуску сайту, я зробив це сам за пару ночей. Колективний ентузіазм далі балачок не довів. Єдині більш-менш реальні пропозиції були у вигляді кількох картинок з пропонованим дизайном сайту. Картинки - це чудово, але сайти не будуються з картинок, якщо хтось цього не розуміє. Сайти будуються з HTML сторінок у які можуть включатися картинки. Принаймні, нормальні сайти. Якщо ідея була, що я повинен перетворити ті картинки у HTML, то ця ідея хибна і я це дав зрозуміти. Я таким серйозно не займався і, сподіваюся, не доведеться.

І ось після всього цього, я чую, що сайт, насправді, не мій, і я його повинен комусь віддати. Спочатку, Ігорнетик хотів терміново зі мною зутрітися і обговорити якісь нагальні питання, щодо сайту, на що я сказав, що в робочий час я, поки що, працюю. Інших пропозицій від нього не надходило. Зате зі мною зв'язався, і навіть зустрівся, Vladam. Діяв він чемно й розважливо, але ідея була таж - я маю відмовитися від сайту. Спілкування було досить приємним, жаль лише, що він теж попав під вищезгадану пропаганду.

Знаю, що дехто з користувачів має власні Веб сайти, от хай вони і скажуть чого варто створити з нуля непоганий ресурс, розкрутити його у Гуглі і пітримувати його на протязі року. А то неприємно, коли маячня якихось непосвячених і неврівноважених демагогів переважують реальні результати, і неабияке терпіння, до речі.