Пропоную зменшити кількість форумів
Vladam
Відправлено 2009-06-14 00:36 (#681)
Тема: Пропоную зменшити кількість форумів

Member

Місцезнаходження: Ireland
Наразі маємо 34 форума і 111 тем, тобто в середньому по 3 теми на форум.
Не можу не погодитися, що зараз форуми чітко структуровані, за що велика подяка Максові.
Але за такї кількості форумів пересічному користувачеві непросто їх усі переглядати. А тому, хто створює теми - вибрати необхідний форум.

Пропоную об'єднати форуми, в яких мало тем.
Наприклад розділи "Україна" та "Решта світу" можна звести в один форум.
Згодом, коли кількість тем зросте буде сенс їх поділити.

Редагував Vladam 2009-06-14 00:37
Верх сторінки Низ сторінки
Альф
Відправлено 2009-06-14 08:56 (#683 - в відповідь на #681)
Тема: Re: Пропоную зменшити кількість форумів

Veteran

100252525
Українці Ірландії - дозволена одна тільки тема (Я підтримую створення української спілки в Ірландії) Думаю, що вартувало б власне тему українців в Ірландії розширити.
А з Владом абсолютно згоден.

Крім того на батьківських зборах була пропозиція винести Українську Школу, та все, що із тим пов"язане, в окрему тему.
max
Відправлено 2009-06-14 10:20 (#685 - в відповідь на #683)

Veteran

100100
От бачите, ви обоє кажете слушні речі, хоча й суперечите один одному. В той час, як Влад виступає за стиснення форуму, Сашко радить його розширити. Оскільки послухатися обох одночасно - неможливо, залишимо все так, як поки що є.

За рекомендацією Сашка, форум вже розширявся і, цілком ймовірно, буде ще. Як дійсно знайдемо знайдемо вакуум. Те ж що каже Влад, я, насправді, вже провернув. Спочатку, окрім "Ірландії", "України" й "Решти світу", були ще дві категорії: "Європа" та "Америка". Але я амальгамував їх в "Решту світу", для спрощення структури форуму. Ще більше її скорочувати, відверто кажучи, не хочу, бо розраховую, що сайт може стати справді міжнародним майданчиком і обговорення ірландських й українських речей/подій/проблем в порівнянні з іншими країнами, мені особисто, здається однією з самих цікавих рис подібних ресурсів.

До речі, Сашко, весь сайт присвячений українцям Ірландії, тож не соромся писати в будь-якому форумі. А той, що ти згадуєш, був створений як, більш-менш, офіційний реєстр тих патріотів, які не бояться заявити про свою пристутність в Ірландії та бажання єднатися.
Альф
Відправлено 2009-06-14 11:05 (#687 - в відповідь на #685)

Veteran

100252525
Те що сайт присвячений українцям Ірландії - очевидно. Хоч, наприклад, заголовок "Українці в Ірландії" кличе писати власне про українців в Ірландії... А тема Who is тут є зовсім доречною, без сумніву.
Мова йде не про розширення, а оптимізацію, перегрупування того, що вже є. Це і обговорюємо, щоб створити "ідеальний продукт".
oleg17
Відправлено 2009-06-14 14:12 (#697 - в відповідь на #681)

Member

Мені не зовсім зрозуміло, чому інформація, наприклад, про приїзд "Акваріуму" до цієї пори знаходиться в розділі новини, а не в архіві за 2008 рік? І таких прикладів багато...........
max
Відправлено 2009-06-16 01:58 (#706 - в відповідь на #687)

Veteran

100100
Я оце подумав, що Мистецтво й Лінгвістику в категорії Життя, можливо, варто було б об'єднати в один розділ. Хто що думає з цього приводу? Щось на кшталт "Наука й Освіта: Корисне й, можливо, навіть приємне". Оскільки ні затятих митців, ні лінгвістів тут, схоже, немає, ніхто не повинен образитися.
Vladam
Відправлено 2009-06-16 02:06 (#707 - в відповідь на #681)

Member

Я тільки за.
Чим простіше тим краще!
Альф
Відправлено 2009-06-17 02:41 (#712 - в відповідь на #681)

Veteran

100252525
Здається українською оголошення, а не об"яви. Хай лінгвісти розсудять...
max
Відправлено 2009-06-17 02:59 (#714 - в відповідь на #712)

Veteran

100100
Як я вже зауважив, лінгвістів тут, схоже, небагато. А от Інтернет з об'явою проблем не бачить:
http://www.slovnyk.net/?swrd=%EE%E1%27%FF%E2%E0
http://uk.wiktionary.org/wiki/advertisement
http://www.eo.kiev.ua
max
Відправлено 2009-06-17 03:01 (#715 - в відповідь на #707)

Veteran

100100
До речі, може також треба Роботу з'єднати з Грошима в усіх трьох регіональних категоріях?
Vladam
Відправлено 2009-06-17 04:10 (#716 - в відповідь на #681)

Member

Максе, згодний що є сенс з'єднати, робота і гроші близькі за змістом.
max
Відправлено 2009-06-17 16:07 (#720 - в відповідь на #716)

Veteran

100100
Хух, як крос біг. Намагався трохи підстригти форум, як і домовлялися. Перепрошую, хто був свідком, бо виглядів він на протязі цієї процедури (близько години) далеко не найкращим чином. Вирішив бути навіть дещо радикальнішим, ніж початково планував і не лише зменшив кількість форумів, але й впорядкував їх по порядку (тобто, тепер форум #2 слідує за форумом #1, форум #3 слідує за форумом #2, і т.д.). Гугл однозначно образиться, може навіть хтось із наших користувачів теж, бо більшість старих лінків на повідомлення форума працюватимуть не правильно. Ну добре, якось спробуємо переіндексувати це все заново. І сподіваюся, змін структури більше довго не буде.
Vladam
Відправлено 2009-06-18 03:32 (#722 - в відповідь на #681)

Member

Максе, дякую! З 34 форумів вийшло 30, так краще.

Як думаєте, чи будуть інші теми в "Українці Ірландії"? Можна цей форум обєднати з "Все інше".
Ну але то таке, і так вже непогано.