New Employment Permit restrictions
max
Відправлено 2009-04-15 04:53 (#545)
Тема: New Employment Permit restrictions

Veteran

100100
Місцезнаходження: Ireland
Свіжі новини з фронту.
Tánaiste announces revised Employment Permit arrangements for foreign nationals seeking to work in Ireland
Tougher criteria for work permits
Ах как нас дешево купили, как поигрались и забыли на свежевырытой могиле в соседстве с кротостью души... Жаль забувся авторство і Гугл щось зараз не допомагає, а слова досить доречні, хоча й російською...

Верх сторінки Низ сторінки
Альф
Відправлено 2009-04-15 07:24 (#552 - в відповідь на #545)
Тема: Re: New Employment Permit restrictions

Veteran

100252525
І вища освіта скоро буде платною... А потім ще і екзамен ірландської введуть при поданні на паспорт.... Все менше і менше цей острів стає привабливим....
max
Відправлено 2009-04-15 08:07 (#554 - в відповідь на #552)

Veteran

100100
Альф - 2009-04-15 14:24
І вища освіта скоро буде платною... А потім ще і екзамен ірландської введуть при поданні на паспорт.... Все менше і менше цей острів стає привабливим....

Альф - 2009-03-22 17:06
Так виглядає, що проект, про який вже тривалий час ходили чутки, таки буде втілений в життя... Країна стає все менше і менше привабливою
http://www.irishtimes.com/newspaper/opinion/2009/0321/1224243197506...

Щось ти, друже, повторюватися почав Мені, особисто, тут подобалося 2-3 роки, поки я вірив їхній задекларованій любові до мігрантів (завжди приємно, коли тобі раді). Я, навіть, інших намагався переконати, що Ірландія не така вже й погана і вона насправді рада іноземцям, просто до пуття не знає що з ними робити і ірландці насправді не расисти а просто телепні. Потім мені навіть соромно стало, коли я зрозумів як мене за носа водили а я, в свою чергу, інших переконував в тому, чого насправді немає. А правда в тому, що Ірландія так і не додумалася, що робити з іноземцями і вирішила просто дати їм під зад. Тож буде лише логічно, коли й вони (хто зможе) зроблять це саме у відповідь А тих, хто не зможе, звичайно ж жаль
Альф
Відправлено 2009-04-15 08:24 (#558 - в відповідь на #554)

Veteran

100252525
Тож і правда... бо все менше і менше.... тому і на думці воно постійно...
Самі завалили свою економіку, загнали освіту в прірву, про медицину взагалі не варта згадувати, а звинувачують в тому нас, іноземців, що в них робочі місця забрали.... Ну-ну... Хай попрацюють. Делл виїхав, на черзі ще кілька заводів... Будуть вівці пасти - місця ж багато

А що мож зробити у відповідь?